HODINKY-JUNGHANS.cz

Kategorie

Služby pro naše zákazníky

Vážení návštěvníci našeho internetového obchodu www.HODINKY-JUNGHANS.cz, jsme rádi, že vás oslovila nabídka hodinek německé hodinářské firmy Junghans a doufáme, že níže uvedené informace vaše rozhodnoutí o koupi hodinek Junghans ještě podpoří.

Doprava po celé ČR a SR zdarma

V rámci služeb pro vás, naše zákazníky z České republiky a Slovenska, neúčtujeme žádné příplatky za dopravu, balné ani dobírku. Vždy zaplatíte pouze skutečnou hodnotu nákupu u nás bez jakýchkoliv dalších poplatků.

Originální náhradní díly

Prodáváme pouze originální příslušenství a náhradní díly značky Junghans. Jako jediní máme v nabídce také originální řemeny a kovové tahy i pro starší modely hodinek Junghans.

Pozáruční servis

Ani po uplynutí záruční lhůty nemusíte mít o servis svých hodinek Junghans obavy. Nemáte svého osvědčeného hodináře, nevíte na koho se se servisem svých hodinek obrátit? Budeme rádi když se obrátíte na nás. Našim zákazníkům poskytujeme kompletní pozáruční servis a údržbu hodinek Mondaine.

Zákaznický servis

Potřebujete poradit, pomoci, návod k hodinkám... obraťte se na nás. Vždy o Vás bude postaráno!

Už jste našimi zákazníky?

Samozřejmě jsme rádi, že jste si u nás už hodinky nebo příslušenství zakoupili, ale tím to nekončí. Chceme abyste s námi byli vždy spokojení a my pro vás byli dlouhodobým partnerem. A proto máme pro vás připravenu nabídku výhod a služeb, které, jak věříme, vás zaujmou a rádi jich využijete:

  1. 1. Lhůtu na vrácení zboží prodlouženou na 30 dnů.
  2. 2. Prodloužená záruční doba na 36 měsíců (3 roky). Nevztahuje se na příslušenství.
  1. 2. Slevu ve výši 10% na nákup nových hodinek, hodin a budíků značek Junghans, Mondaine a Victorinox.
  2. 3. Slevu ve výši 10% na nákup příslušenství k hodinkám Junghans, Mondaine a Victorinox (Např.: řemeny, kovové tahy, spony).
  3. 4. Slevu ve výši 10% na pozáruční servis hodinek Junghans, Mondaine a Victorinox.
  4. 5. Slevu ve výši 5% na již zlevněné zboží (zboží v akci).

Pozn.: Slevy ve výši 10% a 5% na nákup nových hodinek a příslušenství můžete uplatnit ve všech našich e-shopech na základě speciálního slevového kódu, který je uveden na vaší Zákaznické kartě, kterou jste od nás obdrželi společně s prvním nákupem. Výhody jsou platné navždy a bez jakýchkoliv dalších podmínek.

HODINKY-JUNGHANS.cz

HODINKY-JUNGHANS.cz
Alexandr Kardaš
Trnkova 30
779 00 Olomouc

Tel.: +420 605 443 211
Email: info@hodinky-junghans.cz


Stojí za návštěvu

logo Chronomag.cz logo PhotoWatches.eu